הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

משרד עורכי הדין אלוויה – בן דוד (להלן: "משרד עורכי הדין") פועל במטרה לאפשר את מתן השירותים המוענק על ידו לכלל הציבור, לרבות לאנשים עם מוגבלויות שונות. בישראל, כ-18% מהאוכלוסייה בישראל הינם אנשים בעלי מוגבלויות שונות: מוגבלות פיזית, חושית (לקות ראייה ושמיעה), לקות נפשית ולקות שיכלית. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, חיים בישראל כ- 1,440,000 אנשים עם מוגבלות וההערכה היא שעבור כ-700,000 איש (כ-10% מהאוכלוסייה) נושא הנגישות הינו קריטי.

בהתאם, פעל משרד עוה"ד להנגשת הגישה למשרד, המידע והשירותים המסופקים על ידו לאנשים עם מוגבלויות.

הנגשת אתר האינטרנט:

על פי נתוני איגוד האינטרנט הישראלי , כ-20-25 אחוזים מאוכלוסיית ישראל נתקלים בקשיי נגישות בכלל ובקשיי נגישות לאינטרנט בפרט.

בכדי לאפשר גלישה קלה ונוחה באתר עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלות פיזית, חושית ו/או קוגניטיבית, כל העמודים באתר זה עומדים בהנחיות הנגישות לאינטרנט של הארגון ה-W3C (Web content accessibility guidelines 2.0) והתקן הישראלי (תי5568), ברמה AA.

כל העמודים באתר זה כתובים בקוד PHP, HTML5, CSS3, ו- JS תקין. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של אמצעי גלישה שבהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).

תצוגה מיטבית של האתר

  • האתר תומך בצפייה ברזולוציה מינימאלית של 768px
  • הדפדפנים המומלצים לצפייה באתר: אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס וכרום.

כמו-כן, האתר מומלץ לצפייה באמצעות מכשירי ניידים מבוססי אנדרואיד וiOS.

כיצד לשנות את התצוגה באתר

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן ו/או מערכת ההפעלה. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש טאב תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על אנטר תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על טאב תעביר אתכם לקישור הבא ולחיצה על שיפט + טאב תחזיר אתכם לקישור הקודם.

אמצעי נגישות נוספים באתר

  • הטקסטים המופיעים באתר מנוסחים בצורה בהירה ופשוטה על מנת להקל על הקוראים.
  • הטקסטים כוללים כותרות לטובת גלישה נוחה ואפקטיבית יותר לעיוורים הנעזרים בטכנולוגיות קוראות מסך.
  • מאחורי כל תמונה וכפתור באתר מופיע תיאור טקסטואלי, המוקרא לגולשים שנעזרים בתוכנת הקראה.
  • הקישורים באתר בעלי שמות משמעותיים, מודגשים בצבע ובקו תחתון במעבר עכבר.

האתר נבדק על ידי הראל חייט  ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי הנחיות הנגישות המקובלות בעולם: Web Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

הנגשת הגישה למשרד:

משרדנו מותאם לצורך מתן גישה נוחה לאנשים עם מוגבלויות וממוקם בבניין עם רמפה בכניסה, הונגשה מעלית רחבה, הוסדרו מעברים רחבים, בבניין מצויים גם שירותי נכים ושילוט הולם, עמדת מתן שירות נגישה, מושבי המתנה ועוד.

הנגשת המידע:

כל מידע הנמסר ללקוחות, בכתב או בעל פה, יימסר לכל אדם עם מוגבלות באופן שיבטיח לו את נגישות המידע, לפי בקשה.

בכל שאלה בנושא נגישות לאנשים עם מוגבלויות בקבוצה ניתן לפנות למשרדנו,
בדוא"ל: office@eb-adv.co.il.

מענה יינתן תוך 48 שעות.