מכרזים

מכרז מהווה את דרך המלך של רשויות וחברות ציבוריות לפנות לקבלת הצעות לביצוע פרויקטים, רכישת ציוד ומלאי, אספקת שירותים ומוצרים ועוד. מטרת קיום המכרז הינה ליצור שקיפות מלאה לצד תחרות הוגנת ושוויונית והכל בהתאם לחוק חובת המכרזים.

בתחום זה חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי על מנת להבטיח את ההתמודדות במכרז בצורה הטובה והמקצועית ביותר, כזו המייעלת את התהליך ומסייעת בהצלחתו. בנוסף לכך, גם אם הנכם מפרסמי המכרז, הרי שליווי אישי של עורך דין מנוסה בתחום יבטיח לכם ניהול הליכי מכרז תקינים, ויחסוך לכם טרדה ומשאבים רבים בהמשך הדרך.

משרדנו בעל ידע וניסיון עשיר בתחום המכרזים. אנו מציעים ללקוחותינו ליווי החל בשלב הטרום מכרזי, פטור ממכרז, בחינת כדאיות בהתמודדות למכרז, בחינה בעמידה בתנאי הסף, הליכי ריכוז חומרים והתאמתם לדרישות המכרז, ניתוח חוזה ההתקשרות על כל היבטיו המשפטיים, בחינת החלטות של ועדות המכרזים וכן ייצוג משפטי בבתי המשפט בערעורים על תוצאות מכרז, החלטות ועדת מכרזים, פסילת מועמדות למכרז ועוד.

כמו כן, משרדנו מציע ליווי מלא וייעוץ משפטי שוטף לעורכי המכרז, ובין היתר עריכת וכתיבת מסמכי מכרז, ליווי של ועדות המכרזים, וכן ייצוג כל הגורמים הלוקחים חלק במכרזים הציבוריים.

מציעים הצעות במכרז? זקוקים לליווי בהליכי מכרז? עתידים לפרסם מכרז? אנו נשמח לייעץ וללוות אתכם במקצועיות ובמסירות לאורך כל ההליך.

דילוג לתוכן