מקרקעין

רבים מהאנשים בחייהם יהיו צד לעסקת מקרקעין כזו או אחרת. אין ספק שמדובר באחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחייו של אדם, אם לא המשמעותית מכולן. לכן, בביצוע עסקת מקרקעין ישנו צורך הכרחי בליווי של עורך דין מקצועי ויסודי המכיר את התחום על בוריו ובעל יכולת לנסח הסכמים ולרדת לפרטים הקטנים ביותר על מנת להבטיח את העסקה הטובה ביותר ובתנאים הטובים עבור לקוחותיו.

מדובר בתחום רחב ידיים הכולל סוגיות משפטיות הקשורות לעולם הנדל"ן ובין היתר, עסקאות רכישה (דירה מקבלן או דירת יד שניה), רישום נכסים, התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי בינוי), שכירויות ,קבוצות רכישה, שינוי ייעודי קרקע, תכנוני מס; בשוק העסקי-מסחרי התחום כולל רכישת משרדים, רכישת מגרשים ורכישת נכסים מסחריים, יזמות נדל"ן ועוד.

עסקאות במקרקעין מאופיינות בהיקפים כספיים גדולים מאוד ולעיתים הן סבוכות משפטית, לכן מומלץ לכל אדם לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום על מנת שילווה, ייעץ וידריך.

עתידים לרכוש או למכור דירה? מעוניינים לשכור או להשכיר נכס? עומדים בפני ביצוע פרוייקט של תמ"א 38 או פינוי בינוי? משרדנו מתמחה בתחומים אלו ונשמח לייעץ וללוות אתכם לאורך כל התהליך באופן אישי ובצורה המקצועית ביותר דבר אשר יבטיחו לכם ראש שקט.