פשיטת רגל (חדלות פרעון)

אדם, בית עסק או חברה אשר צברו חובות כבדים שאין ביכולתם לעמוד בהם או בהתחייבויות הכספיות שלהם, יכולים למצוא עצמם בהליך הוצאה לפועל ולעיתים – בהליך פשיטת רגל (חדלות פרעון). טרם תחילת הליכים אלו ועל מנת לנסות ולהימנע מהליכי פשיטת רגל, יש לבחון את האפשרות להגיע להסדרי חוב עם הנושים השונים, זאת באמצעות משא ומתן יעיל ואפקטיבי, בין היתר אל מול בנקים וחברות האשראי.

בחודש ספטמבר 2019 נכנס לתוקפו חוק חדלות פרעון, אשר הביא בשורה חדשה לחייבים ונתן דגש על שיקומו הכלכלי של החייב ושל בני משפחתו, אשר לעיתים קרובות נגררו גם הם למערבולת הכלכלית.

הליכים אלו, המלווים בלחצים כבדים מצד הנושים, כוללים חקירה לבחינת הנסיבות שהובילו לקריסה הכלכלית, דרכי שיקום כלכלי אפשריות והטלת מגבלות על החייב. כמו כן, ייקבעו לחייב תשלומים חודשיים קבועים ובמקרים מסוימים אף ייתנו צווי ביניים שמטרתם להמשיך ולאפשר לחייב להפעיל את עסקיו על מנת לאפשר לו אופק כלכלי. בסופו של יום תינתן אפשרות לחייב לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

אין צורך להרחיב על החשיבות וההשלכות של פעולות אלו על חיי החייב ובני משפחתו וברור כי אין לעבור את ההליך הזה לבד, אלא יש צורך להיעזר בשירותיו של עו"ד מיומן בעל נסיון הבקיא בתחום.

הנושים רודפים אותך? החובות מצטברים בלי הפסקה? רוצה לצאת לדרך חדשה? אנחנו הכתובת שלך!

משרדנו בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום פשיטת הרגל (חדלות פרעון), נלווה אותך בכל צעד וצעד לאורך ההליך ונעניק לך הגנה מפני הנושים לצד ליווי מקצועי ואישי בזכותו תוכל לשוב לנהל חיים ללא חובות וחשש מפני הנושים כל הדרך עד לקבלת ההפטר המיוחל.

דילוג לתוכן